Hakkımızda 

Evden eve taşımacılık, şehirlerarası nakliyat ve depolama hizmetleriyle sektörde fark yaratan Evimtaş Nakliyat, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve teknik donanımlı ekipleriyle taşınma öncesinden sonrasına kadar her aşamada yanınızda yer alır. “İyi düşün Taşın” sloganıyla verdiğimiz hizmetler yenilikçi çalışma anlayışımızın bir parçasıdır.

Keşif Hizmetlerimizle Taşınma İşinizi Önceden Planlayın!

Ücretsiz olarak sunduğumuz keşif hizmetleriyle evden eve taşıma işinde devrim yaratan firmamız, kusursuz hizmet verebilmek için çalışmalarını önceden planlar. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek işini daha kaliteli, hızlı, sorunsuz ve güvenli bir şekilde tamamlamak için çaba sarf eden ekiplerimiz, müşteri için stresli olan taşınma sürecini keyifli bir uygulama haline getirir.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı sürdürdüğümüz işlerde dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip eder ve güncel uygulamaları sistemimize uyumla aktarırız. Paketleme malzemeleri konusunda sergilediğimiz titiz seçimler yaşanması muhtemel sorunların ortadan kalkmasını sağlar.

Misyonumuz

Müşterilerimizin güvenini kazanmak, çalışma sistemimizin ayrılmaz bir değeridir. Konusunda deneyimli ekiplerle yaptığımız keşif çalışması işin eksiksiz bir şekilde planlaması için son derece önemlidir.

Eşyaların araca ve yeni adrese taşınması aşamasında mahremiyete önem veren personelimiz, yerine çıkarılan eşyaların kullanılabilir hale gelmesini sağlar. Yaptığımız işlerden ve çalıştığımız firmalardan aldığımız referanslar, yeni müşterilerimizi bizi daha iyi tanıması için son derece değerlidir. Acil durumlarda 24 saat boyunca hizmet veren hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü 08.00-24.00 saatleri arasında verdiğimiz hizmetler uygun bütçelerle tamamlanır.