kars

Kars Evden Eve Nakliye

Bir evden eve nakliyattan beklenen tüm beklentileri karşılamak için Kars evden eve nakliye hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek bu yolda ilerlemekteyiz. Yola çıktığımız ilk günde sektörde öncü firma olma amacını benimsedik. Firmamız evden eve nakliye hizmetlerinde ev eşyası taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve villa taşımacılığını itina ile yapmaktadır.

Kars Evden Eve Nakliye Sözleşmesi

Nakliye hizmetleri sektöründe müşterilerimizin güvenini kazanma yolunda her zaman emin adımlar atmayı hedeflemekteyiz bu amaca yönelik hizmetlerimizin göstergesi olan evden ev nakliyat sözleşmesi maddelerini tamamen müşteri menfaatlerini koruyucu nitelikte hazırlamaktayız. Ev eşyalarını taşınma sırasında çıkabilecek her türlü riske karşı eşya sigortala faaliyetleri kapsamında sigortalayarak emniyet altına almaktayız. Ayrıca evden eve nakliyat sözleşmesi hükümleri aksine durumlarda belirtilen tazminatlar anında tahsil edilmektedir.

Kars Evden Eve Nakliye Eşya Sigortalama

Evden eve nakliyat hizmetlerinin kalitesini arttırma amaçlı sağlana ücretsiz ekspertiz hizmeti sonucunda eşya sahiplerinin kontrolünde ve bilgisi dahilinde tüm eşyalar en yüksek teminatlar karşılığında eşya sigortalama işlemine tabi tutulmaktadır. Ayrıca asansörlü eşya taşıma avantajlarından yaralanan müşterilerimize eşyalarının paketleme, taşıma ve araçlara istiflenmesinde en güvenli hizmeti sunmaktayız.

Leave a Comment