kars

Şehirlerarası Nakliyat

Profesyonel bir hizmet almak ve bütün eşyalarınızın güven içerisinde yeni adrese taşınması için doğru yerdesiniz. Alanında büyük bir tecrübe sahibi olmuş uzman çalışanlar eşliğinde gerçekleştirdiğimiz şehirlerarası nakliyat hizmeti kapsamında baştan sona tüm detayları plan ve program dahilinde hazırlıyor ve uyguluyoruz. Özellikle konu şehirlerarası olduğu zaman tır veya kırkayak ile birlikte farklı boyutlardaki kamyon çeşitlerinden eşyalarınızın durumuna göre çelik kasa ve son model araçlarımızı, iç ve dış bakımları kusursuz bir şekilde yapılmış olarak seçim yapıyor ve adresinize söz verdiğimiz zaman içerisinde geliyoruz. Taşıma anında özellikle son teknoloji asansör sistemlerini kullanmak suretiyle yükte ve maddi olarak büyük eşyalarınızı hassas bir şekilde araçlara indiriyor ve yüklemesini de düzenli bir biçimde tamamlıyoruz. Aynı şekilde adrese ulaştığınız zaman da yine asansör sistemleri dahilinde yeni adresteki daireniz kaçıncı katta olursa olsun sorunsuz olarak yerleştirmekteyiz.

 Profesyonel Anlamda Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Hem eski adres hem de yeni adreste olmak üzere firmamız bünyesinde profesyonel bir destek sağlayan çalışanlarımız kapsamında monte ve demonte işlemlerini de hiçbir sorun yaşamadan gerçekleştiriyor ve size de bu konuda güven sağlıyoruz. Özellikle konu şehirlerarası olduğu zaman tüm eşyalarınız için ek bir ücret almadan tüm eşyalarınızı sigortalamak suretiyle güven içerisinde yeni adresine ulaştırmaktayız. Üstelik çok uygun fiyatlar altında gerçekleştirdiğimiz şehirlerarası nakliyat hizmeti konusunda bugüne kadar elde ettiğimiz sağlam referanslar eşliğinde sizlere ayrı bir güven sağlıyor ve bütçeniz dahilinde eşyalarınızı yeni adresine taşıyoruz.

Planlı ve Kusursuz Bir Nakliyat Hizmeti

Konu özellikle şehirlerarası taşımacılık hizmeti olduğu zaman mutlaka belli bir plan ve program dahilinde çalışmalar yürütülmeli ve en başta uzman bir ekspertiz kapsamında ev içerisindeki eşyaların ne olduğu liste haline getirildikten sonra buna göre adrese tam donanımlı bir şekilde gelinmelidir. Bütün bu detayları gerçekleştirdiğimiz nakliyat firmamız kapsamında sizlere en iyi araçlar en iyi çalışanlar ve son teknoloji asansör sistemleri kapsamında hizmet sunuyoruz. Ayrıca diğer bütün eşyalarınızı özel paket ve ambalaj içerisinde araçlara yükleyerek müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz hizmet altında yeni adrese doğru yola çıkıyoruz.