kars

Kars Taşımacılık

Nakliyat hizmetleri, sosyal hayatın ve ekonomi sektörünün en önemli hizmetidir. Evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, depolama ve şehir içi nakliyat kategorilerinden hizmet veren firmamız, bu sektörde başarılı çalışmalara imza atmıştır. Kars taşımacılık hizmetlerinde, eşyaların doğru paketlenmesi, kapalı kasa araçlara yüklenirken eşyanın cinsine göre yüklenmesi ve zamanında teslimat gibi konulara dikkat edilmektedir. Profesyonel çözüm uzmanı olan konunun uzmanı elemanlarımız, işini meslek edinmiş kişilerden oluşmaktadır.

Evden Eve Taşıma

Asansörlü evden eve taşıma hizmetiyle, ev taşımak artık çocuk oyuncağı… Bizi arayın, evinize gelelim, eşyalarınızı kontrol ederek, en uygun aracı seçelim. Sigorta isterseniz, eşyalarınızın fotoğrafını çekerek hemen sigortalama işlemini yapalım. Eşyalarınızı uzman paketçiler, hemen paketlesin. Asansörü en uygun yere kurarak, dakikalar içerisinde en ağır eşyalarınızı kapalı kasa araçlara indirelim.

Nakliyat Bizim İşimiz

İşin ehli elemanlarımızla, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat işlemlerini, pratik bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Depolama hizmetiyle, fazla eşyalarınız emin ellerdedir. En iyi paketleme teknikleriyle, hassas eşyalarınızı, güvenilir bir şekilde paketleyebiliriz. Zamanında teslimat işlemi gerçekleştiren ekiplerimiz, 24 saat yollardadır.

Leave a Comment